Sari la conținut
Alex

[FilterScript] skl_pcars filterscript system

Recommended Posts

skl_pc10.png

Informatii: Bun, deci sa incepem cu inceputul si ce este legat de useri. Celor care nu apreciaza ce fac, sa faca ei singuri pentru ei , pentru ca eu fac pentru cine apreciaza munca, si cine respecta corespunzator. Rog ca userilor de pe acest forum care a spus ca una din masini este prea popotonata sau nu stiu ce [Phoenix]. Iti poti face singur ok?
Sa trecem la subiect. Am facut acest filterscript pentru server-ul meu [Romania Real Stunt] dar am decis sa il postez pentru ca pe serverul meu nu vreau momentan masini de acest gen. Creditele le aveti in filterscript si tot ce este mai important. Multumesc celor care apreciaza munca mea si cei care folosesc acest filterscript rog sa nu stearga creditele sau eventual sa ma adauge pe undeve pe la "FilterScripts" sau nah..

Continut:
Acest filterscript contine 2 masini holdate. Una din ele este situata la barca de "pirati" din Las Venturas ( pos: 2032.1913, 1545.1851, 10.8203  ) iar cealalta este situata la San Fierro ( pos: -1986.5763,306.5237,34.8360 ). Desigur cum spune si numele filterscript-ului ( skl_pcars = Skull Personal Cars ) sunt personalizate cu un alt mod/fel de script. De obicei tutorialele de pe internet cu "Cum sa iti faci o masina personala?" arata alt fel de mod.

Poze:
Din cate observati masinile cele 2 sunt prezentate si in logo-ul facut la inceputul topicului. Dar o sa pun: sa-mp-13.jpg galler10.jpg

Download:

You don't have permission to view this hidden content

You don't have permission to view this hidden content

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×