Sari la conținut
zAlexz

Server cs 1.6 spre administrare

Recommended Posts

You don't have permission to view this hidden content

Sugestia/Propunerea:Sa dați un server spre administrare!

Sa fiu mai exact:Am văzut că nu prea aveți servere și m-am gândit să dați voi unul.

Eu m-aș ocupa de el l-aș configura nu știu exact ce mod îl voi face clasic zm ...,dar aici depinde de voi + o sa va mai aduc niște membri odată cu server-ul!

Aș lua,dar stau cam prost cu banii luna asta!

Eu sper să luați în considerare aceasta propunere!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sună interesant dar ai timp pentru server sau îți pierzi interesul după câteva zile ? 

Ai 14 ani , dacă nu mă înșel ... Ai și examenul de capacitate anul acesta . Cum te vei împărți ? 

Și ultima mea întrebare. Ai idee ce faci ? Ai o vârsta destul de fragedă și înțeleg de ce îți dorești serverul dar ai experiența necesară ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nah ... Poate ai mai auzit aceste cuvinte de multe ori dar trebuie să tratezi examenul cu seriozitate . Dar , faci ce vrei , ești băiat mare :)))

Și cum a spus și Focus . Pari neserios , nu sunt convins că o să te țină prea mult entuziasmul dar abia aștept să văd ce faci .

Datele legate de host le primești de la David . 

O seară făină 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 13 minute, Hefaistos a spus:

Nah ... Poate ai mai auzit aceste cuvinte de multe ori dar trebuie să tratezi examenul cu seriozitate . Dar , faci ce vrei , ești băiat mare :)))

Și cum a spus și Focus . Pari neserios , nu sunt convins că o să te țină prea mult entuziasmul dar abia aștept să văd ce faci .

Datele legate de host le primești de la David . 

O seară făină 

Ehh, lasa baiatul sa isi faca treaba. Este Hobby-ul lui cum este al nostru comunitatea :))

O sa iti acordam o sansa. Sper sa te descurci si sa te tii de treaba. Discutam pe discord restul detaliilor. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×