Sari la conținut
deno

PUBG Lite (Pentru cei cu calculator mai slab)

Recommended Posts

 

PUBG au facut o versiune a jocului pentru cei cu calculator mai slab dar deocamdata poti juca doar daca stai in thailanda

Eu am gasit o metoda in care poti juca jocul chiar daca stai in europa(Stati linistiti, daca nu va merge metoda oricum jocul pentru europa se va lansa curand)

Acuma la cerintele minime e minim i3 si minim intel hd graphics 4000 dar pot spune ca e chiar optimizat pentru calculatoare slabe pentru ca eu joc in 60-90 FPS pe un Intel Core 2 Duo E8400 2.0 ghz si pe un AMD Radeon HD 5700 Series

 

Nu sunt eu cine stie ce in PUBG)) nu am castigat nici un meci dar am facut 7 kill-uri

Jocul merge fara lag(Cand ajungi jos cu parasuta am vazut sa lagheze dar pentru o singura secunda dar nu sunt sigur daca e doar de la mine si daca se intampla si voua)

 

Cei care primiti o eroare si scrie acolo UNCHARTED nu dati nici ok nici x trageti eroarea intr-un colt al ecran-ului ca nu va deranjeaza gameplay-ul (NU DATI NICI PE OK NICI PE X TRAGETI EROAREA INTR-UN COLT AL ECRAN-ULUI SA NU SE VADA.sa nu va deranjeze)

 

Varianta full a jocului pentru europa se va lansa curand si va fi disponibila desigur si in romania

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 49 minute, Daviid a spus:

Frumos joc, link download: 

You don't have permission to view this hidden content

Acum il descarc si eu sa vad ce ii poate capul. :)) 

sunt multe ip-uri de la proxy care nu merge, cauti pe net thailand proxy free si o sa gasesti mai multe cauti tu unu care sa mearga

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×