Sari la conținut
Daviid

Empire Super Stunt Gamemode

Recommended Posts

lpmplsZ.png

A2io0nV.png

 

Daca tot nu mai joc samp, m-am gandit sa postez cam tot ce mai am prin pc.

Fisiere inturile pentru mine, poate pentru voi va este de folos :)) 

Acesta este gamemod-ul: Empire Super Stunt editat de Johnny si nu mai stiu cine, chiar nu imi pasa, este doar un edit pff, nu am baza de date de la el..

Are sistem de /shopkey si multe alte sisteme copy, paste de pe RSS :))

In respect pentru prietenul meu Johnny nu as fi postat accest Gamemode, dar numele "Empire Super Stunt" este copiat, de la vechiul meu prieten SKull si accest gamemode este o copie, daca era ceva unic nu merita sa fie pe net.. dar nah. 

Oricum accest GM este SSR / WoS edit. :-j nu-i mare lucru. Vedeti voi ce folositi din accest fisier. Bafta! 

Download: 

You don't have permission to view this hidden content

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 ore, travis scott a spus:

ce plugin-uri trebuie sa folosesc

 

baza de date?

Nu am baza de date, probabil este baza de date de la SSR editată. Am spus mai sus ca am doar gamemod-ul .pwn atat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cine mai face server de stunt? :)) Au copii de 11 ani GTA 5, au alta mentalitate, nu cunosc iei jocurile adevarate/legendele. :))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa mine as putea spune ca sunt 3 caractere pentru nume

Empire => Imperiu, uniune

Super => Distractie si armonie

Stunt => O lume open-world, adica toata lumea sa profite sa joace FREE. Free insemnand, sa iti poti lua o masina si sa te poti plimba cu ea si sa poti face orice este posibil pe server.

Am mai citit niste topicuri pe sa-mp.ro, unde prietenul tau vechi a precizat ca nu-l mai intereseaza de nume si ca este mandru ca serverul inca isi mai mentine numele Empire Super Stunt, si presupun ca nu i-am copiat munca sa poti spune ca pana mea, nu am pastrat creditele si pana meax2.

Nu cred ca se supara nimeni pe numele la server-ul meu. Ba din potriva eu mentin server-ul asta pentru distractie, pentru jucatorii vechii care sunt dornici sa joace pe un server de stunt, usor unde iti poti castiga un grad mare pe server. 

Si pentru restul lumii care o sa vina cu argumentul, "ba, dar e copiat", "ba, nu e unic". => Raspunsul meu este "Tu iti bati capul sa scrii, eu imi bat capul sa nu te bag in seama" !

 

Voi scrieti, eu va dau seen 2k18-2k19 :) 

ON: Gamemode-ul asta e o versiune de prin 2016 care i-am dat-o lu' un copil pentru un cont de steam, nu mi-a parut rau ca am vindut gm-ul pt un cont de steam, pentru ca nici nu imi pasa de gamemodeul asta, pentru ca este o versiune nestabila, cu buguri multe si multe probleme de rezolvat. Mai precizez ca contul pe care mi l-a dat si l-a recuperat. RASPUNS final. Mi-am luat teapa :)) Sau scam cu mas putea spune :)) Dar nu-mi pare rau, noi sa fim sanatosii cu totii :)

Asa ca, nu-mi pasa ca gamemodeul a ajuns pe net. Din potriva cum spune mai multe persoane, lasa sa ajunga ca poate o sa ajute pe altii care doresc sa isi construiasca o comunitate de stunt :)

 

Va salut pe toti, si incercati sa fi ti mai bunii ca cu rautatea nu o sa obtineti nimic ba din potriva o sa fi ti luati ca drept negativisti :)

 

Cadou de la mine server-ul Empire Super Stunt cu fisierele neatinse:

ENJOY IT !

You don't have permission to view this hidden content

You don't have permission to view this hidden content

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 ore, Johnny # a spus:

Dupa mine as putea spune ca sunt 3 caractere pentru nume

Empire => Imperiu, uniune

Super => Distractie si armonie

Stunt => O lume open-world, adica toata lumea sa profite sa joace FREE. Free insemnand, sa iti poti lua o masina si sa te poti plimba cu ea si sa poti face orice este posibil pe server.

Am mai citit niste topicuri pe sa-mp.ro, unde prietenul tau vechi a precizat ca nu-l mai intereseaza de nume si ca este mandru ca serverul inca isi mai mentine numele Empire Super Stunt, si presupun ca nu i-am copiat munca sa poti spune ca pana mea, nu am pastrat creditele si pana meax2.

Nu cred ca se supara nimeni pe numele la server-ul meu. Ba din potriva eu mentin server-ul asta pentru distractie, pentru jucatorii vechii care sunt dornici sa joace pe un server de stunt, usor unde iti poti castiga un grad mare pe server. 

Si pentru restul lumii care o sa vina cu argumentul, "ba, dar e copiat", "ba, nu e unic". => Raspunsul meu este "Tu iti bati capul sa scrii, eu imi bat capul sa nu te bag in seama" !

 

Voi scrieti, eu va dau seen 2k18-2k19 :) 

ON: Gamemode-ul asta e o versiune de prin 2016 care i-am dat-o lu' un copil pentru un cont de steam, nu mi-a parut rau ca am vindut gm-ul pt un cont de steam, pentru ca nici nu imi pasa de gamemodeul asta, pentru ca este o versiune nestabila, cu buguri multe si multe probleme de rezolvat. Mai precizez ca contul pe care mi l-a dat si l-a recuperat. RASPUNS final. Mi-am luat teapa :)) Sau scam cu mas putea spune :)) Dar nu-mi pare rau, noi sa fim sanatosii cu totii :)

Asa ca, nu-mi pasa ca gamemodeul a ajuns pe net. Din potriva cum spune mai multe persoane, lasa sa ajunga ca poate o sa ajute pe altii care doresc sa isi construiasca o comunitate de stunt :)

 

Va salut pe toti, si incercati sa fi ti mai bunii ca cu rautatea nu o sa obtineti nimic ba din potriva o sa fi ti luati ca drept negativisti :)

 

Cadou de la mine server-ul Empire Super Stunt cu fisierele neatinse:

ENJOY IT !

You don't have permission to view this hidden content

You don't have permission to view this hidden content

Bla bla bla, un sfat frate, incearca sa fii unic nu copy & paste, ca nu vei ajunge nicaieri cu o copie. Copiile nu au valoare. XSS copia de pe RSS, nu are acceasi valuare ca RSS-ul si tot asa :-j Tu copiezi XSS + RSS, copie.

Iar accest SSR edit, ce ai postat tu are si comenzi ascunse :)) macar daca pastrai creditele pe xxSPEEDYxx si pe mine ca datorita mie ati avut toti WOS si SSR v5 :-j Dar voi nu ganditi, editati putin /credits si gata tot server-ul este facut de 'mine' de la 0.

You don't have permission to view this hidden content
Acum 7 ore, Keedu a spus:

Voi nu cred ca realizati ca acolo scrie 2016 >)))))))

Daca puneti un gm din 2016 credeti ca va fi la fel cu versiunea din 2018?

Jalnic.

 

Acum 3 ore, Kalashnicov. a spus:

Gamemode 2016 boss + plin de buguri de ce l-ai postat?

 

Nu va mai crizati atat copii, este un simplu gamemode inutil pentru mine, m-as putea sterge cu el la fund daca ar fii folositor macar :)) dar totusi este total zero. L-am postat poate il ajuta pe vreun scripter nou anumite sisteme din acel edit, ca nu este un gamemode unic acela. Este un edit plus copie, ca in ziua de azi nu mai stiti sa faceti ceva unic de la 0, doar copy & paste, ma doare fix in 14 ca ti-ai pus nepoti

You don't have permission to view this hidden content
 sa posteze aici ca jalnic si ca nu stiu ce, exact asta ar face si un copil de 12 ani, dai dovada ca ai o mentalitate la pamant, si tu si cei care au venit aici pusi de tine.

 

PS: COPIA NU ARE VALUARE! 

VALUE = 0 :( Jale jale jale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×