Sari la conținut
Johnny #

Proiectul meu (Nu stiu categoria de postat?!)

Recommended Posts

salutare.

numele meu este Iulian (nume in joc Johnny) in varsta de 19 ani (nu muncesc pt moment, tot ce fac, fac din placere pt ca aceste coduri te pot ajuta in viata :)

Si doresc sa incep un proiect nou de tip stunt, si avand in vedere ca nu o sa fie usor, o sa am nevoie de parerile voastre :)

Server-ul e partea a doua in acest proiect. Dar pt moment voi incepe cu UCP, Panel cum vreti sa il numiti voii :)

As dorii sa incepe cu lucrurile elementale la proiectul meu, vreau sa construiesc un gamemode de tip Stunt, cu o combinatie de Real Life + Stunt (Lucruri asemanatoare in viata reala, Lucruri ca in GTA 5, ca multora le place GTA 5, si multi nu au jucat, iar altii chiar sunt plictisiti de GTA 5 :)

Acum astept parerile voastre despre ce ar fii necesar la acest gamemode, doresc sa mentionez ca totul va fii de la zero, voi lasa poze cu ce voi face, cu ce voi construii, tot ce voi face voi posta aici in acest topic.

Acum, am nevoie de sprijinul vostru, postati mai jos orice tip de lucru care credeti ca ar fii ideal pentru server :)

Mentionez ca cele mai bune idei vor aparea la /credits si va aparea si sprijinul UltraPhase.org la credits :)

 

*** O sa postez si poze cu Panel-ul pe care il construiesc si voi cere si sfaturi de la voi !!! ***

Momental Panel-ul arata asa.

You don't have permission to view this hidden content

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×