Sari la conținut
deno

Portofoliu Stefan

Recommended Posts

va multumesc, stiu am si niste creatii mai vechi pe un alt site dar fara watemark deci le pot posta, doar ca nu mai am psd

sau daca e..

Z6FIN3i.png

tyRN3vG.png

MbeX6yY.png

N0XVEnK.png

jXJm2OC.png

EmvTP9G.png

Sm4L3wD.png

cSjJ73P.png

088KzIJ.png

m9ClUit.png

mai is mai multe, doar la alea de la topic am psd, in rest astea numai am

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
9 minutes ago, Dytto said:

esti paleta.. mai ai de lucrat la text si blur.. baga tutoriale

uite cine vorbeste HzR9DXP.png U9ElJGA.pngHJneNMa.png vad ca ai facut post-ul asta pentru +1 daca nu iti place ce mai cauti aici? apropo

On 24.12.2016 at 3:07 AM, Dytto said:

frumusele imi place mult blurul la aia cu ombladon

:) ai inceput sa ai invide pe mine, ca dau pareri la incepatori am voie sa imi dau cu parerea, te deranjeaza? sterge-mi post-ul sau da-mi pm sa nu mai dau o parere atat de rea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
10 hours ago, anonymous01 said:

uite cine vorbeste HzR9DXP.png U9ElJGA.pngHJneNMa.png vad ca ai facut post-ul asta pentru +1 daca nu iti place ce mai cauti aici? apropo

:) ai inceput sa ai invide pe mine, ca dau pareri la incepatori am voie sa imi dau cu parerea, te deranjeaza? sterge-mi post-ul sau da-mi pm sa nu mai dau o parere atat de rea.

:)) dude... doar ceea cu mine e recenta.. restul sunt vechi .. uita-te la data, si nu.. nu am invidie pe tine.. ma deranjeaza faptul ca comentezi doar pentru posturi si nu stii sa critici constructiv..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
4 minutes ago, Dytto said:

:)) dude... doar ceea cu mine e recenta.. restul sunt vechi .. uita-te la data, si nu.. nu am invidie pe tine.. ma deranjeaza faptul ca comentezi doar pentru posturi si nu stii sa critici constructiv..

sa critic? frate nu sunt un prost gen daca eu sunt *rege* in photoshop sa ii spun la un incepator "ba fraiere nu stii design da-ti shutdown la viata" i-am dat o parere si prin aia ma refeream sa se uite la tutoriale sunt vechi? cateva luni sunt vechi? + daca vrei recente iti dau si recente

wKLBT3m.pngNYaMgFt.pngEVKVyjh.pngRDlvpOE.pngHqnK4X1.gif

nu ma cred "rege" in photoshop eu am facut o cerere de designer pentru ca sunt un designer bun, si nu spun ca tu ai creatii de cacat sau nu esti bun sau ca esti praf, esti si tu bun, dar de ce nu putem fii mai multi designeri? sa fim toti in echipa sa lucram in echipa? chiar daca am 11 ani, stiu sa fac macar avatare calumea nu doar sa pun un blur un text cu font Arial si gata

nu ma cert cu tine, eu vreau sa fiu prieten cu toata lumea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ce ai facut post?

pentru +1 nu?

daca nu ti place nu trebuie sa intri si sa dai hate ok kiddo?

apropo cineva lock nu mai am timp sa fac creatii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×