Sari la conținut
Five

Romania Legends Stunt

Recommended Posts

si apropo crazykiller ai un server de cacat tu ce crezi ca esti mare scripter uitete in plm la tine si apoi zi de altu nu sti tu ca gabriel ce ai facut niste mape de cacat si atat ai sa vezi ce a facut el la server a iesit smk rau are foarte multe comenzi tu ai luat essu de pe net si iai facut niste modificar proaste si gata da gabriel la facut fara buguri al tau este de cacat :P

admini imi cer scuze daca am vorbit urat sau ceva va rog nu imi dati advertizmente :D

1. Vorbeam de Wahmon ala, 2.Tu ce te bagi? wtf ,3.Nu era vorba de mine,daca sunt sau nu scripter si nu, nu sunt, eu daca am facut sau fac server il fac pentru mine si prieteni, nu fac pentru altii, 4.Serverul de kkt e ala care il vroiai cu disperare =)) si ca nu ti l-am dat acum zici ca e de kkt =)):*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. si ce daca ma bag 2.servarul tau nu e ca a lu-i Gabriel 3. si daca sunt disperat cum zici tu dupa el tu macar te-ai uitat ce are in le 4. uitete ca esti prost 5.si ce mai zici de alti ba prostule 6.el este scripter Original Gabriel 7. nu te mai lu-a de el 8.si daca le baga pe net inseamna ca are valuaree 9.nu te ma-i lua ba de el ce tie ciuda ca daca posteaza servere pe net asa il cunoaste multi este un scripter special 10. el a creat servarul de la 0. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hai ba va tot cacati atata pe voi cica johnny postez eu gamemodeul full si so postez pe masa in pu-la :D

johnny mi-ai facut la draci

la ce morti mati te-ai bagat tu repede ca _|_ ca sa te afli in treaba dute drq de prost

Editat de Ryse
//warned

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator TheKillerBoSs

What is wrong with you ? 

Gabriel e buna dar are 1 bug nu are baza de gang 2. nu merge bine /carshop in rest e bun bravo +1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×