Sari la conținut
Timeflies

Portofoliu Timeflies

Recommended Posts

UltraPhase trebuie scris cu font wendy, marimea 10 sau 12 si trebuie scris in antetul sau subsolul avatar-ului deoarece arata mult mai ok, drop shadow nu-mi dau seama cum e dar trebuie sa fie 1.0.1 si mai trebuie sa lucrezi la Curves. Iti dau eu niste bordere + font-ul wendy si daca vrei sa apara sub nume trebuie sa faci un gif deoarece arata bine. Trebuie sa ai cunostinte minime in AE, doar o zi daca lucrezi si te uiti la 2-3 tutoriale pot face avatare de 3 ori mai bune.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

UltraPhase trebuie scris cu font wendy, marimea 10 sau 12 si trebuie scris in antetul sau subsolul avatar-ului deoarece arata mult mai ok, drop shadow nu-mi dau seama cum e dar trebuie sa fie 1.0.1 si mai trebuie sa lucrezi la Curves. Iti dau eu niste bordere + font-ul wendy si daca vrei sa apara sub nume trebuie sa faci un gif deoarece arata bine. Trebuie sa ai cunostinte minime in AE, doar o zi daca lucrezi si te uiti la 2-3 tutoriale pot face avatare de 3 ori mai bune.

 

1. Wendy e folosit de începători , arată nasol , prefer 04b03 de 8px și setat pe none , și-l pot așeza unde vreau , chiar și sub textul principa. :)

2. M-am uitat la borderele tale și sincer sunt oribile , nu le poți folosii la nimic.

3. Și nu înțeleg faza cu .gif , arată bine și în format și format jpg , iar gif poți face și cu photoshop nu cu AE.

 

Și nu în ultimul rând nu ești în măsură să îmi dai sfaturi , lucrările tale ( 

You don't have permission to view this hidden content
) sunt oribile , 

Pace.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×