Sari la conținut
RiHn0

Reclamatie »ζ͜͡ЯaulDєиis«

Recommended Posts

Nick: RiHn0

Nick-ul userului reclamat:  
You don't have permission to view this hidden content

Link catre profilul userului reclamat: 
You don't have permission to view this hidden content

 

Greseala sa: Oare ce nu a facut? :)) Amenintari, Copy-Paste, poze furate dar el zice ca sunt ale lui, tentativa de scandal...Ce sa zic, comportament de Moderator-Global =))

Aveti
You don't have permission to view this hidden content
 un link cu toate dovezile necesare, stati calmi, nu sunt virusi, nu umblu cu prostii. Le-am pus asa deoarece sunt prea multe sa le postez aici.

 

P.S. Acum sa vedeti scandal din partea lui :)) Hai baiatu, sa te vad.

O seara buna va doresc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu,frate este doar un prost. ( scuze pt. limbaj ) se crede el mare designer,el doar pune un text pe un avatar gata facut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nene , poti sa faci cate reclamatii vrei tu . de acum ( 30.01.2016) de cand am primit grad de la David (converaatia privata pe Y!M) .Puteti sa-mi faceti reclamatii , sa inscenati dovezi , tot ce vreti voi , nu mai am treaba cu voi (sunteti liberi) =)) , . nu serios acu' va dau pace . !

P.s reclamatia cred ca este inutila , o data ce i-am spus lui David pe (Y!M) ca , si daca darmati o cladire , tot nu va bag in seama .

Editat de »ζ͜͡ЯaulDєиis«
Edit : P.s. Toate chestiile din reclamatie erau in trecut . o seara minutata iti doresc !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma da chiar nu inteleg , inaintea aveati ceva cu un baiat ( nu mai stiu numele ) , acuma va venit pe Raul . Voi pe cine nu inghiteti sau nu face parte din grupul vostru aveti o idee sa il excludeti de pe comunitate O.o?

 

@krypdog sa iti zic ceva sincer? Inainte sa comentezi si sa il judeci pe el si sunt sigur ca nici nu il cunosti si sa zici ca e prost mai bine te-ai uita mai intai la tine. Nu inteleg de ce le place unora sa puna o eticheta cuiva doar pentru ca persoana respectiva nu este in gratiile lui . Doamne , nu spun ca am eu cine stie ce gandire de om matur , insa sunt cat de cat rational si atunci cand vad asemenea gandiri de copilasi de 10 ani ma ia capu  :| :@

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×